APIE MANE

Esu  pianistė ir fortepijono mokytoja Giedrė Špečkauskaitė.

Muzikinį kelią pradėjau Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijoje, kur pasirinkau groti fortepijonu. Baigusi gimnaziją įstojau į Lietuvos Muzikos ir Teatro akademiją Vilniuje. Ten  įgijau atlikimo meno (fortepijonas) bakalauro ir koncertmeisterio bei fortepijono pedagogo magistro kvalifikacijas.

Tarptautiniuose ir Respublikiniuose konkursuose esu pelniusi prizines vietas. Aktyviai koncertuoju Lietuvoje ir užsienyje (Latvija, Lenkija, Estija, Austrija, Prancūzija, JAV). Taip pat esu D‘dress Duo narė. Kartu su dueto partnere smuikininke Viktorija Čepinskiene sukūrėme koncertinį turą po Lietuvą ir JAV   A.Vivaldi “Metų laikai”. Drauge su kolegomis V. Čepinskiu, V. Čepinskiene ir   M. Bačkumi koncertinis turas po Lietuvą, atliekant smuikininko V. Čepinskio kūrinius. Dalyvavau Pažaislio muzikos festivalyje, Birštono Sakralinės muzikos festivalyje , Šiuolaikinės muzikos festivalyje ir kt.

Esu  pianistė ir fortepijono mokytoja Giedrė Špečkauskaitė.
Esu  pianistė ir fortepijono mokytoja Giedrė Špečkauskaitė.
Esu  pianistė ir fortepijono mokytoja Giedrė Špečkauskaitė.

Pedagoginį darbą pradėjau dar būdama studentė. O Šiuo metu jau esu sukaupusi daugiau nei 15 metų patirtį. Mano mokiniai yra daugelio Respublikinių ir Tarptautinių konkursų laureatai. Sėkmingai pasirodo Kauno ir kitų miestų koncertinėse salėse.

Būti mokytoja – mano pašaukimas. Pamatyti kiekvieno mokinio individualius gebėjimus, atsižvelgti į kiekvieno asmeninius poreikius ir sukurti individualiai kiekvienam pritaikytą programą, išmokyti pritaikyti žinias savarankiškai – mano muzikinio ugdymo pagrindas.

Tik bendroje  mokytojo ir mokinio kelionėje, pagrįstoje abipusiu pasitikėjimu ir pagarba įmanoma pasiekti geriausių mokymosi rezultatų.

MANO IŠSILAVINIMAS

2004 – 2008 m.  Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija, atlikimo meno (fortepijonas) bakalauras;

2008 – 2010 m. Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija, koncertmeisterio magistro laipsnis;

2008 – 2010 m. Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija, fortepijono pedagogo magistro laipsnis.

MANO PROFESINIS TOBULĖJIMAS

2015 – dabar. Privati praktika.

2009 – 2020 m. Kauno J. Gruodžio konservatorija, fortepijono mokytoja.

2010 – 2020 m. VDU Muzikos Akademija, koncertmeisterė.

2014 – 2020 m. Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla, fortepijono mokytoja.

2010 – 2014 m. Kauno Valstybinis Muzikinis Teatras, koncertmeisterė.

2006 – 2009 m. Kaišiadorių meno mokykla, fortepijono mokytoja.